SON DAKİKA
29 Ocak 2023 18:48

SON HABERLER

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti İtalya’da muhteşem bir düğün yaptı!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kiraz Mevsimi dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, 7 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz ay Almanya’nın Karlsruhe kentinde kıydıkları nikahla resmileştirmişti.

Geçtiğimiz ay nikah masasına oturan çift İtalya’nın Verona eyaletindeki tarihi bir kalede muhteşem bir düğün töreni gerçekleştirdiler.  Nikah fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi gören Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in düğün fotoğrafları da çok konuşulacak.

Oyuncu çift, aile fertleri ve yakın arkadaşlarının katılımıyla masal gibi bir düğünle kutlama yaptı. Ünlü çiftin, düğünlerinde çekilen eğlenceli kareler, sosyal medyada paylaşıldı.

Kutlama için iki tane gelinlik giymeyi tercih eden Özge Gürel’in, eşi Serkan Çayoğlu ile çekilen fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Gürel ve Çayoğlu’nu bu özel günlerinde meslektaşları Pelin Karahan ve Aybüke Pusat da yalnız bırakmadı.

Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu ile fotoğrafını “Damat tarafı…” notuyla yayınladı.

Aybüke Pusat da instagram hesabında düğün töreninden aşağıdaki fotoğraf karesini paylaştı.

Öte yandan Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz haftalarda basın mensuplarına yaptığı açıklamada; Özge Gürel’i gelinlikle ilk gördüğü anlardaki hislerini şu sözlerle anlatmıştı; “İnsan sevdiğini öyle görünce büyüleniyor. Yıllardır hayal ediyorsun.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler