Özge Gürel’in yeni dizisi belli oldu! Hangi diziyle dönüyor?

16 Eylül 2018 Pazar, 16:07
Özge Gürel’in yeni dizisi belli oldu! Hangi diziyle dönüyor?
Dolunay dizisinden sonra ortalarda görünmeyen Özge Gürel’in, geçtiğimiz günlerde bazı projelerde ismi geçmişti.

Gürel’in hayranlarını heyecanlandıran haberler sonrasında bir açıklama yapan oyuncu, içine sinen bir proje olduğunda paylaşacağını ancak herhangi bir proje ile ilgili kesin bir kararı olmadığını belirtmişti.

Sevindirici haber ise kısa bir süre önce geldi. Gürel’in yeni başlayacak bir diziyle anlaştığı haberleri gündemde.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kanal D’de salı akşamları ekrana gelecek olan “Muhteşem İkili” dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlıyor. İbrahim Çelikkol ile Kerem Bürsin’in birbirine rakip ve oldukça zıt karakterde olan MKC (Mustafa Kerim Can) ile Mert Barca adlı komiserlere hayat vereceği dizinin yeni kadın başrol oyuncusu da sonunda belli oldu.

M. Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğuna oturacağı “Muhteşem İkili”de Kerem Bürsin’in cafe işleten kızkardeşi Nilüfer’i Özge Gürel canlandıracak. Sezon başında adı FOX’un yerli “This Is Us” dizisinde geçen Gürel’in daha sonra projeden ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Güzel oyuncu son olarak “Tango&Cash” filminden uyarlanan “Muhteşem İkili” dizisiyle görüşmeye başlamıştı.

Bugün gelen haberlere göre ise Gürel, proje için el sıkıştı. Dizide Nilüfer ile abisinin rakibi Mert Barca’nın (İbrahim Çelikkol) yolu tesadüfen ev bakarken kesişecek. İlk karşılaşmada Barca, Nilüfer’e oldukça kaba davranacak.

ibrahim çelikkol haberleri için

kerem bürsin haberleri için