SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 14:40

SON HABERLER

Özge Özpirinçci bir ‘oh’ çekti, takipçileri olayı başka noktaya taşıdı!

Televizyongazetesi/Detay – Fox Tv’nin Kadın dizisinde Bahar karakterini oynayan Özge Özpirinçci, yeni sezon çekimlerinin başlamasına kısa bir süre kala tatilin tadını çıkarıyor.

Ünlü oyuncu, Kadın dizisi sezon arası verir vermez, Çeşme Ildır’da çekilen Biz Böyleyiz isimli filmde oynamıştı.

Özpirinçci, filmin çekimlerinin bitmesinin ardından ise New York’a gitmişti. Sevgilisi Oyuncu Burak Yamantürk ve yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç ile Amerika’ya giden Oyuncu, son olarak instagram sayfasından deniz kenarında bir fotoğrafını paylaştı.

Denizden yeni çıktığı anlaşılan oyuncu, arkasında duran Burak Yamantürk’ü de kareye alarak nota da ‘Oh’ yazdı.

Deniz sefasını takipçileriyle paylaşan oyuncuya gelen yorumlardan pek çoğunda oyuncunun saçlarındaki beyazlar için söylenen sözler dikkat çekti.

Daha önce yayınladığı fotoğraflarda beyazlarını çekinmeden yayınlanan Özpirinçci, kendini de tiye alarak X-Men’deki Rouge karakterine benzetmişti.

Takipçileri, oyuncunun son paylaşımında da saçındaki beyazlara takıldı. “Beyazların gerçekmiş, rol icabı sanıyorduk” diyen bazı takipçilerinin yanında pek çoğu da Özpirinçci’yi doğal haliyle sevdiklerini belirtmekteler.

İşte Özge Özpirinçci’nin son paylaşımı:

OH! 🌊

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KİMDİR?

Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1986, İstanbul’da doğmuştur.İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde okudu.Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynadı.

Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada’yı canlandırmaktaydı. Bu dizide beş bölüm oynadı.

Show Tv’de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun’da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü. Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli’nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010’da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen “Dilruba” karakterini canlandırmaktaydı.Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer’i canlandırdı.

ATV’de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul’da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır. Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Yeniden dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. Buğra Gülsoy ile Acı Tatlı Ekşi filminde başrolde oynamıştır. Güzel oyuncu şuan Kadın dizisinde başrolde oynamaktadır.

İlgili Haberler