SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 12:52

SON HABERLER

Özge Özpirinçci’den ilginç hamle! Hamilelik sürecindeki hallerini ilk kez paylaştı!

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci, 7 yıldır beraber olduğu meslektaşı Burak Yamantürk ile kızları Mercan’ı 30 Kasım’da dünyaya getirmişti. İkili, bebeklerinin yüzünü sosyal medyada hiç göstermedi. Ancak yüzü görünmeden çekilen pozlarını paylaştılar.

Özge Özpirinçci’nin hamile olduğu, BluTV’de gösterilen İlk ve Son filminin çekimlerinde anlaşılmıştı. Oyuncunun hamileliği ilerlemeden çekimler hızlandırılarak dizi bitirilmişti. Özge Özpirinçci, kızları Mercan’ı kendisi büyütmeyi tercih etmiş ve bir süre projelerine ara vermişti.

Oyuncu zaman zaman merak eden hayranları için kızlarıyla ilgili paylaşımlar yapıyor ama yüzünü göstermede. Hamilelik sürecinde ise çok fazla fotoğraf paylaşımı yapmamıştı oyuncu. Doğumundan tam 7 ay sonra adım adım hamilelik anlarını gösteren fotoğraflarını yayınladı.

Özge Özpirinçci, fotoğrafların ne zaman, nerede, kim tarafından çekildiklerini de tek tek yazdı mesajında. Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşım kısa sürede binlerce beğeni alırken, fotoğrafa yorum yapanlardan birisi de Oyuncu Özge Özder oldu.

Aralarında 7 aylık hamile olan Gupse Özay’ın da yer aldığı Ecem Erkek, Aylin Kontente, Gökçe Eyüboğlu, Nur Fettahoğlu, Hazar Ergüçlü, Meriç Aral, Demet Evgar, Burcu Biricik, Hazal Kaya, Afra Saraçoğlu, Aslı Enver gibi pek çok isim de beğeni yaptı fotoğraflara…

Kadın dizisinde Şirin karakterini oynayan rol arkadaşı Seray Kaya fotoğrafa ‘Özgeee çok güzelsin’ notunu düşerken, ünlü isimlerin nazar boncukları, kalp emojili yorumları ve sevenlerinden hayranlarından gelen övgü dolu beğeniler de dikkat çekti…

İşte Özge Özpirinçci’nin sırasıyla o paylaşımı…

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler