Özge Ulusoy, ayrılığı magazin programında doğruladı!

08 Ekim 2018 Pazartesi, 14:10
Özge Ulusoy, ayrılığı magazin programında doğruladı!

Özge Ulusoy, iki ay önce Londra’da yaşayan İsveçli bankacı Joaquim Lundholm ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ulusoy, sevgilisiyle olan fotoğraflarını Instagram sayfasından sildi.. Geçtiğimiz günlerde “Her şey yolunda” diyen Özge Ulusoy, sevgilisiyle olan fotoğraflarını Instagram sayfasından sildi. Ulusoy’un Joaquim Lundholm’u hala takip ediyor olması dikkat çekti. Joaquim Lundholm’un ise Ulusoy ile birlikte olan paylaşımlarını silmediği görüldü. Ulusoy’un bu hareketi akıllara “Ayrıldılar mı?” sorunu getirmişti.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın yer aldığı programa konuşan Özge Ulusoy ayrılığı açıkladı. Ulusoy, bir ihanet yüzünden mi ayrılık kararı aldı? Programda sorgulandı. Videodan izleyebilirsiniz…

ÖZGE ULUSOY’DAN AYRILIK AÇIKLAMASI

Bu ayrılıkla ilgili 2. Sayfa programına konuşan Ulusoy, “Maalesef bitti, böyle olması gerekiyordu ve doğru bir karar aldığıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

İlişkisini böylesine hızlı bir şekilde sonlandırma kararı alan Özge Ulusoy’un bu hareketinin arkasında evliliğe yanaşmayan bir sevgilisi olması yattığı iddia edilse de Ulusoy bu yorumlara; “Evlilik meselesi değil, iki ayda nasıl böyle bir şey olsun. Mesafeler diyelim en doğrusu bu” yanıtını verdi.

2. sayfa haberleri için

müge dağıstanlı . gülşen yüksel salt haberleri için