Ana sayfa Sosyal Medya Özlem Yılmaz’dan suratına hapşıran adama ağır söz; Geri zekalı mısınız siz?

Özlem Yılmaz’dan suratına hapşıran adama ağır söz; Geri zekalı mısınız siz?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Özlem Yılmaz, 2006 yılından bu yana ekranlarda ve sinema setlerinde birbirinden farklı karakterleri canlandırdı. Oyuncu, Zoraki Koca’da Ayşe, Kaçak dizisinde Nurgül, Emanet’te Zelal, Kara Ekmek’te Asiye ve son olarak da Ağlama Anne’de Damla karakterlerine hayat verdi.

Özlem Yılmaz, başarılı performanslar sergilediği bu yapımlardaki rolleriyle akıllara da yazıldı. Oyuncu, iş dışında ise genelde evde kalmayı seven bir isim. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda da bunu ifade ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle herkesin kendisini evinde karantina altına almasından bahseden Özlem Yılmaz, bu durumun kendisi için çok da büyük bir farklılık göstermediğini ifade etti.

Özlem Yılmaz'dan suratına hapşıran adama ağır söz; Geri zekalı mısınız siz? 8

Zaman zaman arkadaşları ile buluşmalar dışında genelde zamanını evinde geçiren Özlem Yılmaz, hassas günlerden geçtiğimiz şu dönemde bazı sorumsuz kişilerin başkalarına zarar veren hareketlerine ise büyük tepki gösterdi.

Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu, bu kişilere ağır bir sözle yüklendi. Oyuncu diyor ki;

“… Şimdi onca insan sağlık için, sağlıklı kalabilmek için, başkalarını da korumak adına bu izole yaşama ayak uydurmaya çalışıyorken, bir de bunun tam tersi tüm bencilliğiyle kendini düşünmediği gibi, başkalarının da hayatlarını riske eden, hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen kıçının üstüne oturmayı becerememiş insanlar görüyorum ve duyuyorum. Mecburiyetleri tabii ki de es geçiyorum. Ama mecburiyet gerektiren dış iletişimde de dikkatsizce, düşüncesizce, kendi korunmasız, karşısındakini savunmasız bırakanları, mesela kafasını bana çevirip suratıma hapşıran herifi anlamıyorum. Geri zekalı mısınız siz?.”

Yazının tamamını aşağıda bulabilirsiniz:

Özlem Yılmaz'dan suratına hapşıran adama ağır söz; Geri zekalı mısınız siz? 9