SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 15:51

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 17 Mayıs Cuma 86. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bülent İnal, Özlem Conker, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı, Güven Kıraç gibi isimleri bünyesinde buluşturan Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Cuma akşamı ekrandaki yerini alacak.

Merakla beklenen 86. yeni bölümde neler olacak? Abdülhamid’in emperyalizme karşı mücadelesinde hangi köşe taşları dönülecek? Merakla beklenen 86. yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Peki 85. bölümde neler olmuştu?

Abdülhamid kurduğu dahiyane oyunla Rothshild’i çaresiz bırakır. Rothshild Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak için kaçırılan eski vekilleri bulmak zorundadır. Vembery Rothshild’in bu çaresizliğini kullanmaya kalkınca,
Rothshild de Vembery’i ele ver. Ama ikisinin planları da, Avukat lakaplı kişinin tertibiyle alt üst olur. Bu arada, İngiliz gemileri şehri bombalamak üzere yaklaşmaktadır.

Abdülhamid vakit kazandırması için Mahmut Paşa’yı vazifelendirir. VicinioSander’i rehi n almış, Süleyman mabedinin haritasını da ele geçirmiştir. Artık Halil Halid ve Jorris’in ortak düşmanıdır. Garo ise ikisinden de habersiz kendi tertibini yapar. Bu kez çok can yakacaktır.

İlgili Haberler