Ana sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid 87. bölüm fragmanı yayınlandı!

Payitaht Abdülhamid 87. bölüm fragmanı yayınlandı!

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Payitaht Abdülhamid dizisinin 87. yeni bölümü 24 Mayıs Cuma günü ekrana gelecek. Bülent İnal, Özlem Conker, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Duygu Gürcan, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Kaan Turgu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yusuf Aytekin, Gürkan Uygun, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Sedef Avcı, Güven Kıraç gibi önemli isimler dizinin kadrosunda yer almakta.

Payitaht Abdülhamid dizisinin 87. yeni bölümünü TRT1 ekranında 24 Mayıs Cuma günü izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Videoda ilk görüntüleri bulabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid’in 86. bölümünde neler yaşanmıştı? Detayları hatırlayalım:

Abdülhamid Payitahtı bombalamaya gelen İngiliz gemilerini geri göndermeyi başarır ama Sabahattin, Rothschild ve diğer muhalifler yenilgiyi kabullenmez.

Abdülhamid’i tahtından indirebilmek ve hanedanı bitirebilmek için yeni bir tertibin hazırlığına başlarlar. Vembery, kendini ele verecek kişileri susturur, ihanetini gizleyecek tedbirler alır. Ancak Abdülhamid şimdiye kadar
yanlarında olan, dost görünen düşmanların hainliğini ortaya çıkarmaya kararlıdır.

Halil Halid ise Süleyman Mabedinin yerini gösteren haritayı bulmak için uğraşır. Bunun için önce Jorris, Garo, Robina ve Vicinio’nun oyunlarını bozmak zorundadır.

Şivenaz babasını Rotschild’in kendisini gözden çıkarmasıyla tekrar tutuklanır ve mahkeme tarafından idama mahkum edilir. Bidar, Naime’nin sağlığının kötüye gitmesiyle iyice sarsılırken, haremde hiç beklenmedik bir gelişme yaşanacaktır. Bidar ve Seniha Ramazan ayı geleneklerini yerine getirirken, Abdülhamid’in idare ettiği, bir diğer ramazan geleneği olan huzur derslerinde neler konuşulacak?

Halil Halid Abdülhamid’e verdiği sözü tutabilecek mi?

Garo Robina’ya duyduğu aşkın zaafıyla ikili oynamanın bedelini ödeyecek mi?

Abdülhamid, Fuat, Şivenaz ve Rotshscild gibi Vembery’nin ihanetini kanıtlayacak mı? Aldıkları mağlubiyetlerle giderek bilenen düşmanın Abdülhamid’e karşı yeni hamlesi ne olacak?