SON DAKİKA
26 Mart 2019 10:56

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm İzle Full (HD)

ES Film imzasıyla TRT1 ekranlarında 3. sezonuyla ekrana gelen Payitaht Abdülhamid’in başrollerinde Bülent İnal ile Özlem Conker yer almakta… Dizinin 3. sezonuna Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç gibi usta oyuncular katıldı. Daha etkileyici ve aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken Payitaht Abdülhamid’in 12 Ekim Cuma günü yayınlanan 56. son bölümün tamamı youtube resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan 56. bölümün tamamını full hd olarak izleyebilirsiniz.

Payitaht “Abdülhamid” 56. bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar…

Abdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktadır. Yeni atadığı paşaları vazifelendirir. Bu arada, Rothshild’in önderliğinde dünyanın para baronları Osmanlı’yı bölmek ve paylaşmak üzere Mısır’da toplanıp anlaşır.

Halil Halid, Abdülhamid’den yeni vazifesini alır. Payihat’ın sokaklarını saran zehirli bir sarmaşık vardır; sarmaşığın kökünü kazımak için eski arkadaşlarını arar.

Osmanlı’nın ezeli düşmanı Rotschild’in kızı Şivenaz, sahte bir kimlik altında saraya kıymetli bir misafir olarak girmeyi başarır. Naime ve Seniha’yla birlikte tüm haremi kendine hayran bırakır ama Bidar’da onu rahatsız eden bir şey vardır.

Bidar’ın güvenini kazanan Zeynep, Bidar’ın kabusları ve hatırladıklarından Şivenaz’a bahseder… Şivenaz, Bidar’ı tamamen susturma kararı alırken, öte yandan Fuat ile birlikte Vambery’yi Abdülhamid’in gözünden düşürmek için harekete geçerler.

Fuat ve Şivenaz hain planlarında başarılı olacak mı? Halil Halid kendini bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacak? Abdülhamid Osmanlı’nın bölünmesine engel olmak için ne yapacak?

İlgili Haberler