Payitaht Abdülhamid 57. Bölüm Tanıtımı İzle – 19 Ekim Cuma

13 Ekim 2018 Cumartesi, 21:38
Payitaht Abdülhamid 57. Bölüm Tanıtımı İzle – 19 Ekim Cuma

ES Film imzasıyla TRT1 ekranlarında 3. sezonuyla ekrana gelen Payitaht Abdülhamid’in başrollerinde Bülent İnal ile Özlem Conker yer almakta… Dizinin 3. sezonuna Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç gibi usta oyuncular katıldı. Daha etkileyici ve aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken Payitaht Abdülhamid’in 12 Ekim Cuma günü izleyicilerle 56. bölümüyle buluştu. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler de ortaya çıktı. İzleyicileri yine aksiyon dolu bir bölüm bekliyor.

Videodan Payitaht Abdülhamid dizisinin 19 Ekim Cuma günü ekrana gelecek 57. bölümünden 1. fragmanı izleyebilirsiniz.

Payitaht “Abdülhamid” 56. bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar…

Abdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktadır. Yeni atadığı paşaları vazifelendirir. Bu arada, Rothshild’in önderliğinde dünyanın para baronları Osmanlı’yı bölmek ve paylaşmak üzere Mısır’da toplanıp anlaşır.

Halil Halid, Abdülhamid’den yeni vazifesini alır. Payihat’ın sokaklarını saran zehirli bir sarmaşık vardır; sarmaşığın kökünü kazımak için eski arkadaşlarını arar.

Osmanlı’nın ezeli düşmanı Rotschild’in kızı Şivenaz, sahte bir kimlik altında saraya kıymetli bir misafir olarak girmeyi başarır. Naime ve Seniha’yla birlikte tüm haremi kendine hayran bırakır ama Bidar’da onu rahatsız eden bir şey vardır.

Bidar’ın güvenini kazanan Zeynep, Bidar’ın kabusları ve hatırladıklarından Şivenaz’a bahseder… Şivenaz, Bidar’ı tamamen susturma kararı alırken, öte yandan Fuat ile birlikte Vambery’yi Abdülhamid’in gözünden düşürmek için harekete geçerler.

Fuat ve Şivenaz hain planlarında başarılı olacak mı? Halil Halid kendini bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacak? Abdülhamid Osmanlı’nın bölünmesine engel olmak için ne yapacak?payitaht abdülhamid haberleri için

trt1 haberleri için