SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 23:16

SON HABERLER

Payitaht ”Abdülhamid” 59. bölüm – Halil Halid’e sinsi tuzak?

TRT1 ekranında izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisi, 3. sezonunda çok değişti. Bülent İnal ve Özlem Conker’in başrollerindeki diziye Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç gibi güçlü isimler katıldı. Dizinin 3. sezonunda bir hayli aksiyon dolu sahneler var. Dizinin 59. yeni bölümü 2 Kasım Cuma akşamı ekrana geldi. Dizinin 59. yeni bölümünden önemli sahneler de youtube resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan 59. bölümden başlıkta yer alan sahneyi izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 59. bölümde yaşananların detayı şöyle:

Halil Halid bankadan çalınan paraların peşine düşer, ancak Samuel’in kurnazlığı nedeniyle bulması kolay olmaz. Vambery hem kendini aklamayı, hem de Abdülhamid’i içine düştüğü zor durumdan kurtarmayı başarır. Fakat bu sefer de onu mühim bir görev beklemektedir.

Abdülhamid sahip olduğu istihbaratla, Ruslara karşı İngilizlerin elini açtırır. Ve beklediği neticeye ulaşır. Şer ittifakını bozar. Ama bu arada meseleyi öğrenen Şivenaz ve Fuat acımasız bir plan yaparlar.
Halil Halid’in bulduğu yol, Garo’yu kendi ayaklarıyla karşılarına getirir. Zeynep içinde yeşermeye başlayan Halil Halid aşkıyla, Şivenaz’ın ona verdiği vazife arasında kalır.

Rus elçiliğindeki Vambery’in gizli misafiri sarayda merak konusu olur. Mahmut’la Seniha’nın arası Mahmut’un velespiti Goncagül yüzünden açılır.
Şivenaz Abdülhamid’in ailesini parçalamak için kendine yeni yandaşlar bulur.

Naime ve Abdülkadir zaafları yüzünden Şivenaz’ın kurduğu tuzağa kolayca düşerler. Bidar Sultan çocuklarını çekildikleri tuzaktan kurtarabilecek midir?

Abdülhamid’in paşalarıyla beraber şer ittifakını bozmak için geçirdiği uykusuz geceler karşılığını bulabilecek midir?

İyiyle kötünün bu savaşında, bakalım bu kez mağlup gelen kim olacaktır?

İlgili Haberler