SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 18:53

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 62. Yeni Bölüm 1. Fragmanı İzle

TRT 1 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam eden Payitaht Abdülhamid dizisinde başrollerde Bülent İnal, Özlem Conker yer almakta. Bu sezon diziye katılan Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Başak Daşman ve Güven Kıraç’ın etkili oyunculuğu ile dizi bir hayli hareketlendi. Payitaht Abdülhamid dizisinin 61. bölümünde hareketli anlar yaşandı. 16 Kasım Cuma akşamı ekrana gelen dizinin 61. bölümünün hemen ardından 62 bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

23 Kasım Cuma akşamı izleyeceğimiz Payitaht Abdülhamid dizisinin 62. yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

61. bölümde neler yaşandı? İşte ayrıntılar:

Abdülhamid’in telefon tertibinde duyduğu ihanet onu sarsar. Kim dost, kim düşman sorgulamaya başlar. Halil Halid ve Tatar’ın Rusya’da aradığı adam aslında uzun zamandır peşine düştükleri biridir. Düşmanlarla çarpışırken kadim bir dostları esir olarak karşılarına çıkar. Halil Halid dostunu kurtarmak için kendini feda eder. Halil Halid bu tuzaktan kendini kurtarmayı başarabilecek midir?

Abdülkadir ve Naime ticarete girdiklerini herkesten saklarken Seniha öğrenmeyi başarır. Sırlarını saklayacaktır, ama susması karşılığında onlardan isteği bir şey vardır.

Bidar birinin ölümüne vesile olduğunu düşünerek vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Gelen bir itirafname Bidar’ı kuşkularında haklı çıkarır. Bidar kabusunun ayak seslerini takip ederken bir kapıya ulaşır. Kapının hemen ardında Şivenaz vardır. Bidar, Şivenaz’ın gerçek yüzünü görebilecek midir?

Fuat, yaptığı siyaseti engelleyerek Abdülhamid’i zor durumda bırakır. Ancak Abdülhamid’in yaptığı akıllıca hamle Fuat’la birlikte sefirleri de şaşırtır. Şer ittifakının kurduğu tuzağa düşen Abdülhamid’in, tuzağı tersine çevirecek başka bir planı vardır. Tuzağa düşen kim olacaktır?

İlgili Haberler