Ana sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid 87. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Büyük bir ihtilal hazırlığı!

Payitaht Abdülhamid 87. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Büyük bir ihtilal hazırlığı!

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarında yayınlanan Cuma akşamları izleyenlerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid 24 Mayıs Cuma akşamı 87. bölümüyle ekranlara geliyor. Bülent İnal, Özlem Conker, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Sedef Avcı, Güven Kıraç gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak.

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde Abdülhamid, Vembery’nin hainliğini ortaya çıkarmaya karar veriyor. Payitaht Abdülhamid dizisinin 87. bölümden 2. fragman yayınlandı. videodan detayları izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid’in 87. bölümünde neler olacak?

Abdülhamid etrafındaki hainlerin maskesini bir bir indirmektedir. Vembery kurtuluş ümidi olmaksızın zindana atılır. Rothschild meydana sürdüğü tüm adamlarını kaybedince son çare olarak Sabahattin’i görür. Sabahattin büyük bir
ihtilal hazırlığındadır. Önündeki tek engel Abdülhamid’e itaatkar su götürmez hassa ordusudur. Rothschild bu engeli aşacaktır ve askerler aralarına giren nifak yüzünden ayaklanacaklardır.

Şivenaz Müslüman olma yolunda ilerlerken, Bidar ona yardımcı olur. Seniha ise Şivenaz’a hiç güvenmemekte, üstelik son günlerde başına ard arda gelen tuhaf olaylardan dolayı Şivenaz ve ayindeki adamlarından şüphe etmektedir.
Seniha Şivenaz’dan kurtulmaları gerektiğini savunacak ve kendini bir anda Şivenaz’ın başına gelecek büyük felaketin suçlusu olarak bulacaktır.