SON DAKİKA
19 Eylül 2019 01:36

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid bomba gibi bir taktikle dönüyor, işte 4. sezon ilk fragmanı!

Payitaht Abdülhamid dizisi 4. sezonuyla yakında TRT1 ekranında izleyicileri ile buluşacak. Dizinin çekimleri devam ediyor. Yeni fragman yayınlandı. Heyecan dolu yeni sezondan ilk görüntüler büyük ilgi gördü. Videodan 4. sezondan ilk sahneleri izleyebilirsiniz.

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk gibi önemli isimlerinden uzun süredir yer aldığı yapımın 3 sezonunda birçok oyuncu transferi yapılmıştı. 4. sezon öncesinde de yeni transferler var. Tüm gelişmeleri haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Başrol oyuncusu Bülent İnal da setten yaptığı açıklamada dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran ifadeler kullanmıştı.

İnal, “Yeni hikayemiz, çok güzel bir senaryomuz var. Bizim için de çok sürpriz hikayeler vardı içinde, eminim siz de çok seveceksiniz. Tabii ki yeni oyuncular katıldı aramıza. Çok iyi oyuncularımız var. İnşallah en kısa zamanda birlikte olacağız, kavuşacağız” diyerek heyecanı artırdı.

YİNE AYNI TAKTİK İLE 4. SEZONA HAZIRLANIYOR

TRT1 ekranında Cuma akşamları izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisi, geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da oyuncu transferleri ile sezona başlıyor.

3. sezon öncesinde Gürkan Uygun, Güven Kıraç, Sedef Avcı, Başak Daşman gibi isimleri kadrosuna katan Payitaht Abdülhamid dizisi, 2019-2020 sezonuna da yeniliklerle başlıyor.

Dizinin 4. sezonu öncesinde Ceyhun Mengiroğlu ve Gülsim Ali İlhan kadroya katılan yeni isimler oldu.

Mengiroğlu, Mehmet karakterine hayat verecek. Oyuncu en son ‘Paramparça’ dizisinde Deniz karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı.

Gülsim Ali İlhan ise Gülcemal olarak ekrana gelecek. İlhan, Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan karakterini canlandırmıştı.

Daha önce de yapılan açıklamada Devrim Yakut’un diziye Cemile Sultan karakteri ile katıldığı belirtilmişti. Devrim Yakut en son 2018 yılında Darısı Başımıza dizisinde Zerrin karakterine hayat vermişti.

Ayrıca Bizim Hikaye’nin Fikret’i Alp Akar da Nureddin Efendi karakteri ile dizide yer alacak.

Payitaht Abdülhamid, ilgiyi düşürmemek için geçen sezon yaptığı gibi yeni sezonda da yine üst üste oyuncu transferleri ile sezona başlıyor.

İlgili Haberler