SON DAKİKA
9 Şubat 2023 02:37

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid dizisinde Ahmet Paşa hain mi, değil mi tartışması!

Cuma akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanmakta olan Payitaht Abdülhamid dizisinin 13 Kasım akşamı yayınlanacak olan 125. bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Dizinin yeni bölümünde Ahmet Paşa’nın hain olup olmadığına yönelik mesajlar verilecek. TRT1 ekranlarında yayınlanan Cuma akşamları izleyenlerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid yüz yirmi beşinci. bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde ihanet eden Paşa arayışında tüm deliller Ahmet Paşa’yı işaret edecek. Payitaht Abdülhamid’in 125. bölümünde neler olacak? İşte dizinin yeni bölümünden tüm detaylar:

Ahmet Paşa’nın Mason Paşa olduğuna dair ihtimaller iyice güçlenir. Uzun zamandır rahatsız olan Abdülhamid Han’ın hastalığı yeniden nüksetmiştir. Devletini yalnız bırakmamak için hasta yatağından kalkan Sultan Abdülhamid düşmanlara fırsat vermek istemez.

Zakaryan’ların amele cemiyeti üzerinden kurdukları oyuna dahil olan Eşref Aziz ve ekibi için işler yolunda gitmez. Kaşgarlı Nadir’in kolu kırılmıştır. Eşref Aziz çareyi ringe çıkmakta bulur.

Abdülhamid’in yatağa düştüğünü öğrenen Bidar için artık zaman durur. İyileşmesini beklerken kocasının yanından bir dakika olsun ayrılmaz. Abdülkadir, Naime ve Zekiye de babalarını kaybetme korkusu içindedirler.

Bidar, Abdülhamid’in hastalığının bir süredir devam ettiğini öğrense de, yine bir suikast girişimden şüphe eder. Fatma da kardeşi Aliye’nin ne işler çevirdiğini öğrenmek için peşindedir.

Payitaht Abdülhamid’in 125. Bölümüyle 13 Kasım Cuma TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler