Ana sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid dizisinde hem olumlu hem olumsuz gelişmeler!

Payitaht Abdülhamid dizisinde hem olumlu hem olumsuz gelişmeler!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Payitaht Abdülhamid dizisinde 109.bölüm 21 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak. Kemik bir izleyici grubu bulunan TRT1 dizisinin yeni bölümü yine aksiyon dolu. Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hakan Boyav ve Gürkan Uygun’un başrollerinde yer aldığı dizide yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

Diziden geçtiğimiz haftalarda şikayetçi olan izleyiciler, yeniden heyecanlı ve aksiyonu bol sahneler gelince eleştirilerini azalttı. Zaman zaman senaryosu nedeniyle de eleştirilerin hedefi olan Payitaht Abdülhamid, 4. sezonuyla ekranda yer almaya devam ediyor. Ancak bir grup izleyicinin iyice sıkıldığı ve diziyi terk etmeye başladığı da görülüyor.

Ahmet Celaleddin Paşa’nın ölme ihtimali de dizinin takipçilerinin yüreklerini sızlatıyor, bu karakterin ölmesini kimse istemiyor. Sosyal medya yorumlarında da bu durumu görebilirsiniz.Dizinin reytingleri de belirli bir seviyenin üstüne de çıkmıyor, altına da düşmüyor.

İşte Payitaht Abdülhamid dizisinin 21 Şubat’ta ekrana gelecek 109. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.”Asıl mesele hakkım olan saltanatı almak” sözü yeni bölümle ilgili neler olabileceğini anlatıyor.