SON DAKİKA
29 Haziran 2022 14:04

SON HABERLER

Pelin Akil mayosunu giydi, kendini karların içine attı!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü oyuncu Pelin Akil sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip bahçesine çıkan oyuncu, kendisini karların üzerine bıraktı.

Rol aldığı dizi ve reklam projelerindeki başarısıyla adından söz ettiren başarılı oyuncu şu sıralar Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde ‘İsabel’ karakterini canlandırıyor.

Meslektaşı Anıl Altan ile evli olan oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da sık sık adından söz ettiriyor. Oyuncu genellikle ikiz kızları ve eşiyle eğlenceli anlarını paylaşıyor.

Tüm ülkeyi etkisi altına alan kar yağışı, Pelin Akil’in uzun zamandır istediği bir şeyi yapmasına olanak sağladı. Mayosunu giyip evinin bahçesine çıkan güzel oyuncu,  soğuk havaya aldırış etmeden önce kendisini karın içine bıraktı sonra da dans etti.

Bu anları 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan oyuncu çektiği videoya, “Uzun zamandır yapmak istediğim. Challenge? Or Zatüre?” notunu düştü.

Akil’in paylaşımı kısa sürede binlerce takipçisi tarafından görüntülendi. Oyuncunun paylaşımına aralarında oyuncu arkadaşlarının da bulunduğu pek çok ünlü isim ‘Delisin sen’ şeklinde yorumlarda bulundular.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler