Pelin Karahan’la Nefis Tarifler 207. Bölümün tamamını izleyin – 2 Ekim 2018

03 Ekim 2018 Çarşamba, 20:19
Pelin Karahan’la Nefis Tarifler 207. Bölümün tamamını izleyin – 2 Ekim 2018

Pelin Karahan’la Nefis Tarifler 207. Bölümünde; Pelin Karahan bugün; Figen Temelkaya ile kaygana, fındık akıtma, fasulyeli pilav ve güveçte hamsi sote yapımını gösterdi….Pelin Karahan ile Nefis Tarifler, Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmakta

Programın 2 Ekim Salı günü yayınlanan bölümünün tamamını full hd olarak videodan izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında, bir yıldız mutfağa giriyor…

Artık “akşama ne pişireceğim” diye düşünmeyin! Başarılı oyunculuğuyla, güzelliğiyle, güler yüzüyle, anneliğiyle milyonların sevdiği Pelin Karahan, televizyon ekranlarında ilk kez mutfaktaki meziyetlerini konuşturuyor.

Sevilen oyuncu Pelin Karahan, hafta içi her gün tadı damakta kalan lezziz tarifler için birbirinden renkli konuklarını mutfağında ağırlıyor. Her gün elinin lezzetini yöresel yemeklerle buluşturan, mutfakta şahane tatlar ortaya çıkaran hanımlarla birlikte, şehir şehir Anadolu Mutfağı evlerinize geliyor.
“O yemeği hazırlarken neden ben aynı tadı, kıvamı tutturamıyorum” diyenler… Pelin Karahan’la Nefis Tarifler tam size göre… Her yemeğin tadına tat katan önemli ipuçları ve lezzet tüyoları da Pelin Karahan’la Nefis Tarifler’de ekrana geliyor.

Pelin Karahan, kimi zaman da birbirinden ünlü isimlerle bir yandan nefis yemekler hazırlanırken bir yandan da tadına doyulmaz sohbetler ediyor.

İçinizi ısıtacak çorbalar, tadı damakta kalacak ana yemekler, masanızı donatacak yöresel tatlar, bin bir çeşit tatlılar, çay saatinizde keyfinize keyif katacak pastalar, kurabiyeler, daha neler neler…

pelin karahan haberleri için

show tv haberleri için