Pelin Karahan’la Nefis Tarifler 215. Bölüm İzle | 12 Ekim 2018

13 Ekim 2018 Cumartesi, 06:55
Pelin Karahan’la Nefis Tarifler 215. Bölüm İzle | 12 Ekim 2018

Pelin Karahan Nefis Tarifler’in 215.Bölümünde; Pelin Karahan, Zehra Çolak ile lahmacun böreği, paşa sarması, patates mantısı ve milföylü tatlı tuzlu lezzetler yapımını gösteriyor….Pelin Karahan ile Nefis Tarifler, Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Show TV ekranlarında, bir yıldız mutfağa girdi. Pelin Karahan’la Nefis Tarifler programının 12 Ekim Cuma günü yayınlanan 215. bölümünü videodan izleyebilirsiniz.

Artık “akşama ne pişireceğim” diye düşünmeyin! Başarılı oyunculuğuyla, güzelliğiyle, güler yüzüyle, anneliğiyle milyonların sevdiği Pelin Karahan, televizyon ekranlarında ilk kez mutfaktaki meziyetlerini konuşturuyor.

Sevilen oyuncu Pelin Karahan, hafta içi her gün tadı damakta kalan lezziz tarifler için birbirinden renkli konuklarını mutfağında ağırlıyor. Her gün elinin lezzetini yöresel yemeklerle buluşturan, mutfakta şahane tatlar ortaya çıkaran hanımlarla birlikte, şehir şehir Anadolu Mutfağı evlerinize geliyor.
“O yemeği hazırlarken neden ben aynı tadı, kıvamı tutturamıyorum” diyenler… Pelin Karahan’la Nefis Tarifler tam size göre… Her yemeğin tadına tat katan önemli ipuçları ve lezzet tüyoları da Pelin Karahan’la Nefis Tarifler’de ekrana geliyor.

Pelin Karahan, kimi zaman da birbirinden ünlü isimlerle bir yandan nefis yemekler hazırlanırken bir yandan da tadına doyulmaz sohbetler ediyor.

İçinizi ısıtacak çorbalar, tadı damakta kalacak ana yemekler, masanızı donatacak yöresel tatlar, bin bir çeşit tatlılar, çay saatinizde keyfinize keyif katacak pastalar, kurabiyeler, daha neler neler…
pelin karahan haberleri için

show tv haberleri için