SON DAKİKA
8 Şubat 2023 10:51

SON HABERLER

Pınar Deniz’in ‘Yargı’ heyecanı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı, Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisinin çekimlerine başlandı.

Dizinin resmi instagram hesabından paylaşılan fotoğrafla da çekimlerin başladığı duyuruldu. Dizi eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncularından Pınar Deniz’de çekimler başladığı için çok heyecanlı, Deniz, instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla heyecanını takipçileriyle de paylaştı.

Daha önce Netflix için çekilen ‘Aşk 101’ dizisinde bir araya gelen ve aralarındaki uyum çok beğenilen Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ikilisinin ‘Yargı’ dizisinde yeniden baş rolleri paylaşıyor olması hayranlarını da sevindirdi. Dizide Deniz ve Urgancıoğlu’nun yanı sıra, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat,Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı gibi usta isimler yer alıyor. Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşananları anlatacak olan ‘Yargı’ dizisi izleyicilere aile değerlerini ve adalet kavramını farklı bir bakış açısıyla sorgulatacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler