SON DAKİKA
29 Ocak 2023 21:49

SON HABERLER

Ramo dizisinde yarım kalan iş tamamlanıyor!

Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 34. bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç ikilisinin başrolünde yer aldığı dizide yarım kalan nikah da tamamlanmış olacak. Ramo ve Sibel kavuşmuştur ve yeni evlerinde büyük bir kutlama ile nikah kıyılır. Ramo, bu mutlu anlarına gölge düşürecek hiçbir şeye izin vermeyecektir.

Diğer yandan, Ramo’nun Mazhar’la birlikte İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, bir plan yaparak Ramo’nun başını büyük bir belaya sokar. Ramo, kendi sorumluluğunda olan bir sevkiyat işini eline yüzüne bulaştırmış görünüyordur. Bu işin altında Korkut’un olduğunu tahmin eden Ramo, olayı çözdükçe çok daha büyük sürprizlerle karşılaşacaktır.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Güçlü reytingler alan ve milyonları ekran başına toplamayı başaran Ramo, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de 34. bölümü ile yayınlanacak. İlk sezonda reyting sorunu yaşayan dizinin ikinci sezondaki değişen hikayesi güçlü bir geri dönüş oldu ve izleyiciler de yapıma tutuklu kalmaya devam ediyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler