SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 22:34

SON HABERLER

Rasim Öztekin’in vefatından hemen önce Seksenler heyecanı gözyaşı döktürüyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Usta tiyatrocu Rasim Özkekin yer aldığı diziler ve sinema filmleri ile de haklı bir gurur kaynağı olmuştu. Türk sanat dünyasına yaptığı katkılar ile ismini altın harflerle tarihe yazdıran Rasim Öztekin, ne yazı ki daha 62 yaşındayken 8 Mart 2021 tarihinde aramızdan ayrıldı.

Bir gün önce evinde rahatsızlanan hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun rol arkadaşları Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner, vefatından hemen önce yaşadı duygusal anları paylaştı.

Seksenler ekibiyle yollarına devam eden Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner ikilisi, usta oyuncunun 13 bölüm olarak tasarlanan Seksenler Yaz projesi için ne kadar heyecanlı olduğunu anlattı.

Rasim Özkekin, Haziran ayında başlayan yaz dönemi formatı için aşılarını olmuş ve sete yeniden dönmek için sabırsızlandığı bir sırada aniden hayatını kaybetti.

Ceyhun Fersoy, “8 Mart’ta vefat etti. 7 Mart’ta hastaneye kaldırıldı. Bir de kendini çok hazırlamıştı Rasim abi, bu 13 bölümlük yaz bölümüne” diye konuştu.

Begüm Öner de usta oyuncunun ölmeden önce yaşadığı ve tanık olduğu heyecanını şu sözlerle aktardı:

“Çok heyecanlıydı, aşılarımı oldum, tekrardan sete döneceğim diye. Ama işte nasip olmadı. Maalesef Rasim abimizi kaybettik. O hiçbir zaman yeri doldurulamayacak. Seksenler seyircisi bunu çok iyi biliyor ki, hala Rasim Öztekin esintisi devam ediyor. Bölümlerimizde onu anmadan geçmiyoruz. Zaten onu hiçbir zaman unutmayacağız.”

Rasim Öztekin’in olmadığı Seksenler Yaz dizisini çektikleri sırada onu anarken daha ilk sahnede herkesin gözyaşına boğulduğunu anlatan Ceyhun Fersoy, her bölümde mutlaka anacaklarını ifade etti.  Fersoy, “İlk bölüm sahnesi, orada biz hıçkıra hıçkıra ağladık.  O koltuk var, Fehmi’nin oturduğu koltuk. Biz girdik sete, ben bakamıyorum. Hala oradan geçerken bakamıyorum. Bazen sahneler arasında 15 – 20 dakika boşluğum oluyordu, kanepede yatıyordum. Yatamıyorum artık orada” ifadelerini kullandı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler