SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 17:09

SON HABERLER

Reyting sorunu yaşayan Canevim dizisine 2 yeni isim katıldı!

Mayıs ayının son haftası izleyicilerle buluşmaya başlayan Canevim dizisi, atv ekranında pazartesi akşamları yayınlanmakta.

Canevim dizisi reytinglerinin düşük kalması nedeniyle yaz ekranındaki en kırılgan dizi olarak öne çıkmakta.

Dizinin hayranları Ceylan ile Taylan aşkına odaklanılmasını istiyor. Senaristler ise Ömer ve ailenin diğer fertlerini daha çok öne çıkartma tavrıyla eleştiri alıyor.

Dizinin düşük olan reytinglerini toparlaması geleceği için önemli. Bu noktada diziye 2 yeni karakter daha katılacak.

Dizinin 15 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanacak 7. Bölümünde Simla karakterini Esin Alpogan Mertsöz, Yener’i ise Yusuf Baymaz canlandıracak.

Feryal Tanbay’ın gözde gelin adayı, başarılı, kültürlü, yurtdışında ünlü bir modacı olan Simla, eski sevgilisi Taylan’la yeniden biraraya gelmek için mücadele verecek.

Zengin bir ailenin, genç ve başarılı veliahtı olarak hayatımıza giren Yener ise gizemli halleriyle, Haksever ailesinin küçük kızı Müjgan’ın kalbini çalacak. Gizemli ve sempatik Yener’le, deli fişek Müjgan’ın arkadaşlığı ilerledikçe sürprizler de birbiri ardına gelecek.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı CANEVİM’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

İlgili Haberler