SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 20:32

SON HABERLER

Romantizm bir anda bozuldu! Erkenci Kuş 46. Bölüm

Erkenci Kuş dizisi, 46. bölümüyle ekrana geldi. Star TV’nin sevilen romantik dizisinin yeni bölümünde Can ve Sanem’in yakınlaştığı anlar dikkat çekti.

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolünde oynadıkları dizinin yeni bölümünde iskelede karşılaşan Can ve Sanem arasında romantik anlar yaşandı.

İkilinin uzun süredir yakınlaşmasını bekleyenleri heyecanlandıran sahnede Can, Sanem’i öpmek isterken bir anda vazgeçti. Sanem’in o andaki halleri ise güldürdü.

Bu sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 46. Bölüm Özet:

Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?
Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak?
Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?

İlgili Haberler