SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 02:31

SON HABERLER

‘Saçını uzat böyle çok çirkinsin’ diyenlere Bergüzar Korel’in bir çift lafı var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile hem suyun derinliklerindeki pozlarını paylaştı hem de hayranlarına güçlü bir mesaj verdi.

Saçlarını kısalttığı için takipçileri tarafından sürekli mesaj yağmuruna tutulan Korel, anlaşılan bu durumdan pek bi rahatsız…

Paylaşımına yazdığı mesajlarda kendisine hayranlarından gelen yorumları ekleyen Bergüzer Korel, “Sizi yormayayım dedim” diyerek önemli bir gönderme yaptı.

Korel aslında takipçilerine farklı konularda yorumlarda bulunmaya yönlendirmiş de oldu.

Bir takipçisi “Uzat sen de saçlarını, kırma insanları” diyen yorum yaptı. Bir başkası ise “Saçlarına da sana da, mayona da bayılıyoruz” diye yazdı.

Birçok takipçisi her halinle güzelsin diyerek oyuncuyu motive etti.

İşte o paylaşım:

BERGÜZAR KOREL KİMDİR?

Bergüzar Korel, 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Tanju Korel’dir. Annesi ise usta oyuncu Hülya Darcan’dır. Bergüzar Korel, ilköğretimi Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini ise Yıldız Koleji’nde yaptı. Korel, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Bergüzar Korel’in profesyonel voleybolculuk kariyeri de vardır.

İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan Kırık Hayatlar’da aldı. Ardından 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel’in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rolü geri çevirdi. Ancak annesinin “Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi” sözüyle ikna oldu ve teklifi kabul etti.Bu rolun bir zorluğu da Leyla karekterinin arapça konuşuyor ve filmin canlı çekilecek olmasıydı. Bergüzar Korel, bu dili hiç bilmemesine rağmen çok kısa bir süre de rolüne hazırlandı ve çok başarılı oldu film gişe rekorları kırdı..

Kurtlar Vadisi Irak’ta yakaladığı başarının ardından gene aynı yıl çekilen Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini canlandırdı. Bu arada reklam filmlerinde rol aldı. Asıl büyük çıkışını ise Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı 2006 yılının en fazla reyting alan dizisi ünvanını alan Binbir Gece’deki Şehrazat Evliyaoğlu rolü ile yaptı. Bu rol de kendisine oyuncu koçluğu ünlü sanatçı Ayla Algan yaptı.Bu dizi de ki başarılı performansı ile 2006 Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.Kanal D ekranında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde 2 sezon eşi Halit Ergenç ile birlikte rol almıştır.

.

İlgili Haberler