SON DAKİKA
26 Nisan 2019 00:58

SON HABERLER

Şahin Tepesi dizisi 3. bölüm 3. fragmanı izle! Aybüke Pusat’ın mest eden dansı!

atv ekranında izleyicilerle Cuma günleri buluşmakta olan Şahin Tepesi dizisi, reyting konusunda beklentileri karşılayamamıştı.

Dizinin 3. bölümü 7 Aralık Cuma akşamı atv ekranında olacak. Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Aybüke Pusat ve Boran Kuzum’un başrollerinde yer aldığı dizinin 3. bölümünde neler olacağı merak konusu?

3. bölümden 3. fragman da yayınlandı. Twitter hesabından da paylaşılan görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz. Sosyal medyada izleyicilerin fragmandaki sahnelerden çok etkilendiğine yönelik mesajlarını görebilirsiniz. Şahin Tepesi dizisinin yeni bölümünde ekran başındakileri mest edecek anlar geliyor.

İşte Şahin Tepesi 3. bölüm 3. fragmanı:

Peki 3. bölümde neler yaşanacak? Detaylar şöyle:

Tehlikeli oyun!

Mete’nin tehdidiyle O’nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek’e Nilüfer’den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna’nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek’in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek’in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır.

Ezgi’nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna’nın öne süreceği koz, Ezgi’yi Efe’den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda’dan henüz haberdar değildir. Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça’dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem’in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. Mete’nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem’in Mete’ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

İlgili Haberler