SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 19:19

SON HABERLER

Şahin Tepesi dizisinin başlama tarihi belli oldu!

Şahin Tepesi dizisi 1. bölümünden 2. fragman yayınlandı. atv ekranında 23 Kasım Cuma günü başlayacak olan Şahin Tepesi dizisinin fragmanları izleyicileri bir hayli meraklandırdı. Oyuncu kadrosunun da çok iyi olması, ayrıca atv’nin iyi projeleri seçip çıkarması da dizinin daha çok merak edilmesini sağlamakta. Aşk ve Mavi dizisinin final yapmasının ardından atv’nin Cuma günü ekrana getireceği Şahin Tepesi dizisinin 1. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Çok iddialı bir yapım geliyor. Söz dizisinden ayrılan Aybüke Pusat ile geçen sezon Vatanım Sensin’de büyük çıkış yapan Boran Kuzum’un nasıl uyum sağlayacakları merak konusu olmakta. İkilinin fragmandaki hallerine bakılırsa ikilinin iyi bir uyum sağladığı görülmekte.

Dizinin 1. bölümünden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Şahin Tepesi dizisinin ne zaman yayınlanacağı netlik kazanmadı. Ancak Aşk ve Mavi dizisinin yerine Cuma akşamları ekrana gelmesi bekleniyor. Yani Aşk ve Mavi final yaptıktan sonraki hafta başlaması muhtemel. Ancak henüz net bir açıklama olmadığını söylemek lazım.

80’li yıllara damgasını vuran efsane dizi ‘Şahin Tepesi’nin yerli uyarlaması olarak ekrana yansıyacak. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Dizinin senaryosunu Melek Gençoğlu ve ekibi kaleme almakta…

Dizinin yayın tarihi henüz belli değil ama çok yakında ekranda yer alması bekleniyor.

İlgili Haberler