SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 15:41

SON HABERLER

Şahsiyet dizisi final yapıyor! Son 3 bölümü kaçırmayın!

PuhuTV’de yayınlanan Şahsiyet’in merakla beklenen son 3 bölümü yarın akşam yayınlanıyor…

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, Ay Yapım imzalı, Şahsiyet dizinin yeni bölümleri yayında. Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesi ile büyük beğeni toplayan “Şahsiyet” dizisinin heyecanla beklenen son üç 10, 11 ve 12. bölümleri 8 Haziran’da (yarın) izleyicisiyle buluşuyor.

Kariyeri ve mesleği tehlikede olan başkomiser Tolga, Köpeköldüren’i yakalamak için nasıl bir hamle yapıyor? Kendisini tanıyan cinayet tanığı Feza Hanım için Agah’ın planı ne? Olayları aydınlatmaya kararlı Polis Nevra’yı bekleyen büyük sır ne? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası bu gün yayınlanan son üç bölümde yanıt bulacak.

Başrollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Necip Memili’nin paylaştığı kadrosunda Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas, Müjde Ar ve Hümeyra’nın yeraldığı 12 bölüm olarak tasarlanan Şahsiyet yarın yayınlanan yeni bölümleriyle “ final yapacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler