Şahsiyet dizisi hiç hak etmediği ilgisizlikle finale yürüdü ama bir şans daha var!

10 Haziran 2018 Pazar, 10:02
Şahsiyet dizisi hiç hak etmediği ilgisizlikle finale yürüdü ama bir şans daha var!
Puhu TV’de ekrana gelen hem oyuncu kadrosu hem de hikayesiyle sıra dışı bir işe imza atan Şahsiyet dizisi, ne yazık ki beklediği ilgiyi göremedi.

Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin başrolündeki dizinin yönetmenliğini ise Vatanım Sensin’den ayrılan Onur Saylak yapmıştı.

Dizinin sıkı bir takipçi kitlesi olduğu bir gerçek, ancak yeterince konuşulmadığı ve olması gerekenden daha az ilgi gördüğü de ayrı gerçekler.

Ancak dizi için bir şans daha var. O da ana ekrana çıkacak olması. İnternet üzerinde beklenenden düşük ilgi alan dizinin ana ekranda daha çok ilgi görmesi beklentisi hakim…

Posta gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar, “Bir parça gölgede kaldı” başlığıyla dizi hakkında şu analizi yaptı:

“Şahsiyet” (Puhu TV) son üç bölümünü önceki gün yayına vererek final yaptı. Açıkçası vasat hikayelerin çok üstünde bir işti. Haluk Bilginer, ilk dizi deneyiminde yönetmen Onur Saylak’ı hiç pişman etmedi sanırım… Ama ne yazık ki dizinin “Fi” gibi bir efekti olamadı.

Çıtanın yüksekliği, dijital platformun ilk işi olması, aşırı zengin kadrosu ve çok sıkı PR çalışmaları nedeniyle “Fi” kulaktan kulağa patlamıştı. Ana akım ekrana çıkınca tam tersi oldu ama fark etmez… Şimdi “Şahsiyet” için benzer bir durum var sanırım.

ŞAHSİYET DİZİSİ VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

O da ana ekrana çıkacak. Ama iddia ediyorum, eğer izleyici hakikaten yeni dizi diline kendini kaptırırsa “Şahsiyet” selefinden çok ses getirecek. Hayırlısı…

cansu dere haberleri için

haluk bilginer haberleri için