Ana sayfa Dizi Fragmanları Şampiyon 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Fırat, oğlu Güneş ile sınanıyor!

Şampiyon 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Fırat, oğlu Güneş ile sınanıyor!

tarafından ker_def

Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”, 26 Eylül Perşembe akşamı 3.bölümü ile ekrandaki yerini aldı. Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı’nın başrollerinde yer aldığı dizinin reytingleri düşük geldi ama yine de ciddi bir izleyici kitlesini peşinden sürüklemeyi de başardı.

3 Ekim Perşembe günü dizinin 4. bölümü TRT1 ekranında saat 20.00’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

4. bölüm fragmanında Fırat hapiste, oğlu Güneş ise hastanede tedavi altında. Tansel’in tehditleri ve Fırat, oğlu ile sınandığı bir dönem yaşıyor… Kendisine tuzak kurulduğunu fark eden Fırat, Suna’ya yükleniyor… “Oğlumu size vermeyeceğim” diye haykıran Fırat, Suna’yı korkutuyor.

Videodan 4.bölümden ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki 3.bölümde neler yaşandı?

Suna’nın başvurusuyla Güneş’in devlet korumasına alınması ihtimali gündeme gelmiştir. Sosyal hizmetler yetkilileri ve polisler çocuğun durumunu ve yaşam koşullarını yerinde değerlendirmek için salona geldiklerinde gördükleri manzara karşısında büyük bir şok yaşamışlardır. Fırat elinde silahla, Kerem’le boğuşurken, Güneş’in kilitlendiği odada feryat figan ağlar halde olması, baba-oğul için durumu içinden çıkılmaz bir hale getirmiştir.

Fırat’ın oğlundan ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Fakat zaman ve koşullar aleyhine işlemektedir. Oğlundan ayrılmamak için ona iyi bakabileceğini ispat etmek zorunda olan Fırat’ın acil olarak paraya ihtiyacı vardır. Çaresiz kalan Fırat, Kado’nun da yönlendirmesiyle, Zafer’in tüm itirazlarına rağmen yasadışı dövüşlere katılmayı kabul eder. Dövüşü kazanıp, aldığı parayla Güneş’i rahat ettirebileceği bir ev tutmak ve koşullarını iyileştirdiğini sosyal hizmetlere ispat etmek isteyen Fırat için, Tansel kötü bir sürpriz hazırlamaktadır. Suna Tansel’in tüm oyunlarından bihaber, bir oğlu babadan ayırmak zorunda olmakla, ona daha güvenli ve iyi koşullar sağlamak arasındaki vicdani gitgeli yaşamaktadır. Bu arada, Suna’nın telkinleriyle Kerem’i bokstan ve salonundan uzaklaştırma kararı alır Tansel. Fakat Kerem’in boksör olmaktan vazgeçmeye niyeti yoktur. Tansel her şeyi çözdüğünü düşündüğü anda, Kerem hiç beklenmedik şaşırtıcı bir hamle yapar.

Fırat bütün bu sıkıntılarla uğraşırken, abisine destek olamadığı, Mücella’ya söz geçiremediği için büyük bir pişmanlık yaşayan Serhat, yeğenini ve abisini bir gece de olsa misafir etmek için Mücella’yı ikna eder. Serhat yeğenini evine götürürken, kardeşinin samimiyetine güvenen Fırat, Mücella’nın alttan alta çevirdiği işlerin farkında değildir. Güneş amcasının evinde beklenmedik bir olay yaşarken Fırat da yasadışı dövüşlerde oğlunu kaybetmemek için hayatının en önemli sınavlarından birini verecektir.