SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 19:13

SON HABERLER

Şampiyon 7. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT 1’in yeni dizisi “Şampiyon” 24 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de 7. bölümüyle ekranlara geliyor. Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerinde yer aldığı dizinin 7. yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon” dizisi yine etkileyici bir bölümle geliyor.

“Son zamanlarda yabancı biri sana bir teklifte bulundu mu?”

Videodan 7. bölüm 1. fragmanını izleyebilirsiniz:

 

Peki son yayınlanan 6. bölümde neler olmuştu? Detaylar şöyleydi:

Fırat Zafer’e Tansel’le yaptığı anlaşmadan bahseder ve ikili Güneş’i geri alabilmek adına Fırat’ın kafeste yapacağı üç maç öncesi antrenmanlara başlarlar. Diğer tarafta ise Tansel, Fırat’ın rakip listesini hazırlamış ve adamlarına Fırat’ın kafesten sağ çıkmaması emrini vermiştir. Zafer ve Fırat ikilisi Yaman’dan habersiz bir şekilde antrenmanlara devam ederken Yaman da Serhat ve Mücella’yla konuşup Fırat hakkındaki şikayet dilekçesini çektirebilme telaşına düşmüştür.

Suna, babasının yokluğunda Güneş’le ilgilenmeyi sürdürürken bir yandan da Fırat’la ilgili iç hesaplaşma yaşamaktadır. Ve ilk defa 7 yıl önceki maçta abisinin yerine Fırat’ın da ölebileceği ihtimalini düşünür. Fırat’ın suçsuz olabileceği gerçeği Mücella cephesinde de işlerin karışmasına sebep olur. Tansel’den aldığı parayla yetinmeyen Mücella, kocasıyla arasının bozulduğu ve yuvasının yıkılmak üzere olduğu bahanesiyle Tansel’in kapısına dayanır.

Fakat bu hareketi ona pahalıya mal olacaktır. Fırat’ın çıkacağı kafes dövüşü maçında onu büyük bir tehlike beklemektedir ve Fırat bu tehlikeden habersiz, karma dövüş şampiyonu olan rakibi Camgöz’ün karşısındaki yerini alır. Fırat köşeye sıkıştığı maçta canı için mücadele verirken Zafer de Tansel’i köşeye sıkıştıracak çok önemli bir bilgi edinmiştir. Hayatlarını tamamen değiştirecek
bir bilgi. Ama bilmedikleri şey hayatlarındaki en büyük düşmanın Tansel olmadığı gerçeğidir. Yakın bir zamanda en tehlikeli düşmanlarıyla, Derviş Aladağlı’yla tanışacaklardır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler