Ana sayfa Sosyal Medya Şampiyon dizisinde yürek yakan son!

Şampiyon dizisinde yürek yakan son!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Pazar günü izleyicilerle buluşmakta olan TRT1 dizisi Şampiyon’un 23.bölümünden 2.fragman yayınlandı. Steiger’e ringde kaybeden ve feci şekilde dayak yiyen Kerem, hastaneye kaldırılmıştı. 8 Mart Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümde büyük drama şahit olacaksınız.

Kerem’i yürek yakan bir son bekliyor… Yürüyüp yürüyemeyeceği bile belli değil. Hayati tehlikeyi atlatsa da Kerem’in bundan sonra düşeceği durum izleyicilerin yüreklerini sızlatacak. Suna’nın gözyaşları eşliğinde “Çöz ayaklarımı eve gitmek istiyorum” diyen Kerem, tekerlekli sandalyede görülüyor. Bu son Kerem’in yaptıklarının bedelini ödediği şeklinde yorumlandı. Videodan 23.bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki Şampiyon dizisinin 23.bölümünde izleyicileri neler bekliyor? Kerem ve Steiger arasındaki maç Steiger lehine sonuçlanmış ve Kerem yığıldığı yerden bir daha ayağa kalkamamıştır. Kerem ambulansla hastaneye yetiştirildiği sırada bilinci kapalıdır ve acilen ameliyata alınır. Ancak ameliyat kimsenin beklemediği bir neticeyle sonuçlanacaktır. Bu sırada ring karışmış ve Zafer-Kado ikilisiyle Steiger’in köşesi birbirlerine girmişlerdir. Tam olaylar yatışacakken Fırat yetişecek ve Stieger’le karşı karşıya kalacaktır.

Fırat ve Elif ikilisi maça çıkmaları konusunda Steiger ve ekibini ikna ederler. Fakat köşe ekibi oluşturma konusunda Zafer’i ikna edemezler. Çünkü Zafer, Kerem’in yenilgisi sonrası kendisini suçlamaktadır. Kerem’in hayatını kurtarabilecekken elindeki havluyu atmadığı için vicdanen rahatsızlık duymaktadır. Fırat çaresiz bir şekilde ilk antrenörünün yolunu tutar; Yaman’ın… Yaman’ı ikna etmek Zafer’i ikna etmek kadar güç olmayacaktır. Yaman, eski öğrencisi Fırat’ın ardında durmayı, ona destek vermeyi kabul edecektir.

Yalnız Steiger ve ekibinin önemli bir şartı vardır. Steiger ve Kafkas maçı Türkiye’de değil, Almanya Berlin’de yapılacaktır. Yaman ve Fırat ikilisi tek başlarına Almanya’nın yolunu tutarlar. Ancak maç öncesinde hiç beklenmedik bir şey olacak, Fırat hiçbir rakibinden alamayacağı sertlikte bir darbe yiyip, derinden sarsılacağı bir olay yaşayacaktır.