Ana sayfa Dizi İzle Sanem ve Can’ın komşuculuk muhabbeti! Erkenci Kuş 46. Bölüm

Sanem ve Can’ın komşuculuk muhabbeti! Erkenci Kuş 46. Bölüm

tarafından zk zk

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin 46. bölümü ekrana geldi.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrolünde oynadıkları dizinin yeni bölümünde Sanem, aradığı reklam sloganını Can’ın çizdiği bir resimden bulur.

İkili arasında geçen dikkat çeken konuşmada Sanem, komşuculuk oynamalarına dikkat çekerek Can’a göndermelerde bulunuyor.

O anları videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 46. Bölüm Özet:

Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?
Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak?
Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?