SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 21:59

SON HABERLER

Sanem yine ne karıştırıyor? Sıkmadı mı aynı klişe? Erkenci Kuş 45. bölüme eleştiri!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, bu akşam 45. bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yeni bölümünden yayınlanan bir ön izleme, kafaları karıştırdı!

Neresi olduğunu kimsenin anlamadığı bir evde Can banyo yaparken, Sanem onun odasını karıştırıyordu.

Artık klişe haline gelen bu banyo ve gizlice bir şeyler arama sahnesi, sosyal medyada “Yine mi aynı klişe?” şeklinde değerlendirildi. Salı akşamları yayınlanacak olan Erkenci Kuş dizisi, 18 Haziran akşamı 44. bölümüyle ekrandaydı.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrolünü oynadıkları dizide, yine Can Divit vücut şovunu ve Sanem’in gizli gizli bir şeyler karıştırmasını izleyeceğiz.

Can’ın çekmecesinde bulduğu fuları alıp gitmesi ise izleyicileri şaşırttı!

Dizinin hayranları verilen aranın ardından yeniden dizileri ile buluşmuş olmaktan çok memnun.

Sosyal medyaya yansıyan yorumlarda ise çeşitli eleştiriler ve serzenişler dikkat çekiyor.

Can’ın yine duşta ve Sanem’in de yine evde bir şeyler karıştırıyor olmasına dikkat çeken izleyiciler artık bu sahneyi bir klişe olarak gördüklerini belirtiyor.

“Artık barışsınlar yine Sanem’in yerine utanmaya bile razıyım” diye yazan bir izleyiciye diğer izleyicilerden çok fazla destek var. Erkenci Kuş fanlarının artık Can ile Sanem’in sürekli böyle kavgalı olmalarından rahatız olduğu görülmekte.

Dizinin komik ve eğlenceli bir yapım olmasının izleyiciyi tuttuğu görülmekte… Demet Özdemir’in de komedi rollerindeki başarısı ortaya çıkıyor.

45. bölüm ön izlemeyi videoda bulabilirsiniz.

İlgili Haberler