Ana sayfa Dizi İzle Sanem’in çılbır macerası kahkaha attırdı! Erkenci Kuş 46. Bölüm

Sanem’in çılbır macerası kahkaha attırdı! Erkenci Kuş 46. Bölüm

tarafından zk zk

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrolünde oynadıkları Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş, 46. bölümüyle ekrana geldi.

Can ve Sanem, birbirlerinin idealindeki kadın ve erkek fikrini açıkladıktan sonra ikilinin kendilerini beğendirmek için verdiği uğraşlar güldürdü.

Can’ın, hayalindeki kadının çılbır yapmayı bilmesi gerektiğini söylemesiyle Sanem, hayatında ilk kez çılbır yapmaya çalıştı.

Mutfakta çılbır yaparken Can’a yakalanan Sanem’in halleri izleyenleri güldürdü.

O anları videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 46. Bölüm Özet:

Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?
Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak?
Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?