SON DAKİKA
4 Şubat 2023 05:26

SON HABERLER

Sanırsın korona içeri giriyor! Masumlar Apartmanı’ndaki o sahneyi öyle bir tiye aldılar ki görmeniz lazım!

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin dün akşam 19. bölümü yayınlandı. Dizide, hiç beklenmeyen bir gelişme oldu ve Han’dan boşanmaya karar veren İnci, bir anda kararından vazgeçerek, ailesi ile birlikte yaşamayı kabul etti. Ancak tabii ortada büyük bir sorun vardı!

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı Masumlar Apartmanı dizisi, Salı akşamlarının vazgeçilmez yapımları arasında artık! Her bölümüyle ekrana kilitleyen dizi, dün akşamki bölümün final sahnesiyle ise kırdı geçirdi!

Sosyal medyada son sahneyle ilgili izleyicilerden öyle yorumlar ve mesajlar geldi ki görenleri güldürüyor. Gülben’in kardeşi Han’ın üzüntüsüne dayanamayıp İnci ile konuşmaya gitmesi sonuç verdi. Belki evde birbirini seven iki insan görürlerse kendilerinin de iyileşeceğini söyleyen Gülben’in sözleri, İnci’nin kararını değiştirdi.

Asla olmaz gözüyle bakılan oldu ve İnci, Safiye’nin sert kuralları, hijyen hastalığı altında herkesi ayakta diktiği o eve girmeyi kabul etti. İnci’nin eve geldiği sahne ise izleyiciyi hem güldürdü, hem şaşırttı…

Malum, temizlik hastası olan Safiye, İnci’nin eve gelmesinden önce yerdeki halıyı, merdivenleri naylon ile kaplatıp, koridorun diğer kısmına geçmemesi için de muşambalarla bir bölümü kapatmıştı.

Herkesin ayakta İnci’yi beklediği o sahnede İnci’nin eve gelişine bazı izleyiciler “Korona tedbirleri” şeklinde yorumlar yaparken, kimi izleyiciler de asıl komedinin şimdi başladığını söyleyerek İnci ve Safiye arasında yaşanabilecek olaylar üzerine yorumlar yapmaktalar.

İşte o ilginç sahne ve gelen yorumlardan bazıları…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler