SON DAKİKA
30 Ocak 2023 13:45

SON HABERLER

Savaşçı dizisi transfere doymuyor, bir ünlü isim daha kadroya katıldı!

Sevilen dizi “Savaşçı”nın ekibine usta oyuncu Cem Kurtoğlu katıldı. Cem Kurtoğlu dizide Mösyö karakteriyle yer alacak. 1980’li yıllardan itibaren dizilerde görünmeyen başlayan, sinemada da birçok rolü bulunan Cem Kurtoğlu, farklı karakterlerle izleyicinin yakından tanıdığı isimler arasında bulunuyor.

Son dönemde Dayan Yüreğim, Mehmetçik Kutül Amare, Kurşun ve Gençliğim Eyvah isimli dizilerde rol alan oyuncu, ayrıca Dayı Bir Adamın Hikayesi isimli filmde ise Hakim karakterine hayat vermişti. Kurtoğlu’nun da katılımı ile birlikte dizide her şey tamamlandı ve ekip 5. sezon için yola çıktı. Dizinin yakında izleyicilerle Fox TV ekranında buluşması bekleniyor.

“Savaşçı”ya geçtiğimiz günlerde Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Ediz Hun, usta oyuncu Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Serenay Aktaş ve Güneş Zavrak katılmıştı.

Dizinin ekibinin Eskişehir’de bir araya geldikleri ve çekimlerin başladığı da geçtiğimiz gün duyurulmuştu.

Gelen ilk görüntülerde ise yeni oyuncuların dizideki imajları ilk kez ortaya çıkmıştı.

Çekimleri son hız devam eden ve büyük merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Yapımcılığını Limon Yapım/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Osman Taşçı ve Eray Koçak’ın üstlendiği, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı “Savaşçı”, 5. Sezonuyla yakında izleyicileriyle buluşacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler