SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 13:03

SON HABERLER

Şebnem Bozoklu ile Kanat Atkaya’nın nikahı alışılmışın çok dışında oldu!

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, Hürriyet yazarlarından Kanat Atkaya ile 23 Mart Cuma günü yaşanan ani evliliği ile ilgili instargam hesabından yaptığı paylaşım ile herkesin dikkatini çekti.

Bozoklu ve Atkaya, bir öğle yemeği diye ailelerini evde topluyor. Kimsenin o ana kadar bunun bir nikah töreni olduğundan da haberi olmuyor. Ne zaman ki nikah memuru eve geliyor, herkes bir anda şaşkına dönüyor.

“Bomba düşüyor eve” diyerek o an yaşananları aktaran Şebnem Bozoklu, olayın ayrıntısını şu sözlerle anlattı:

“23 Mart 2019 öğleden sonra saat 14.00… Ailelerimiz bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar. Bizim iki ay önce belediyeye evlilik başvurusu yaptığımızdan habersizler ve sürekli sıkıştırıyorlar hadi hadi hadi diye 🙂 Kimsenin haberi yok evleneceğimizden en yakın arkadaşlarımızın bile. İlk fotoğrafta annelerimizin önünde evlenme teklif ediyor Kanat. Bizimkiler daha bu haberin mutluluğunu ve şaşkınlığını atlatamadan zırr kapı çalıyor ve nikah memuru eve geliyor 🙂 Bomba düşüyor eve 🙂 Koşup hemen beyaz elbisemi giyiyorum. Ailelerimiz ve nikah şahitlerimiz minicik bir ekibiz. Benim için dünyanın en güzel yerinde, evimizde canımız annelerimizin ailelerimizin önünde evet diyoruz… ”

İlgili Haberler