SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 09:23

SON HABERLER

Seda Akgül takipçilerine sordu: Hangisi daha güzel?

Son olarak Kanal D’de yayınlanan 4 Kadın Zamanı isimli programın sunucuları arasında yer alan ve şu sıralar Tayland’da tatilde olan Seda Akgül, beyaz bikinisinin üzerine giydiği transparan beyaz elbisesiyle yeni bir video çekti.

Televizyongazetesi/Detay

Akgül, kolejden arkadaşı Tolga’nın gözlüklerini beğenmediğini, atom karınca diye dalga geçtiğini anlattı.

Seda Akgül daha sonra 3 farklı gözlüğü takarak takipçilerine hangisinin kendisine daha çok yakıştığını sordu.

Takipçileri beğendikleri gözlüklerle ilgili yorum yaparken, Akgül’e beğeni ve övgülerini de dile getiren mesajlarını yazmaya devam ediyorlar.

İşte Akgül’ün o videosu:

Atom karınca sensiiinnnn @tolgaerden555

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül 17 Haziran 1971’de Ankara’da doğmuştur. Türk sunucu ve akademisyen ve yazardır. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı’nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi’nin bursu ile Brüksel’de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştır. Avrupa Birliği’ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır. Işık Üniversitesi’nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir.

Televizyon ekranlarında çeşitli sohbet programlarında yer alan Seda Akgül, sosyal medya paylaşımları, cesur sözleri ve aykırı çıkışları ile dikkat çekmektedir.

İlgili Haberler