Seda Sayan’dan yarışmacıya uyarı: “Heder olursun annem!” | O Ses Türkiye 2018

13 Ekim 2018 Cumartesi, 23:25
Seda Sayan’dan yarışmacıya uyarı: “Heder olursun annem!” | O Ses Türkiye 2018

O Ses Türkiye’de yeni sezon tüm heyecanıyla tüm hızıyla devam ediyor. Jüri koltuğuna oturan Beyazıt Öztürk, esprileriyle şimdiden stüdyoyu Beyaz Show’a çevirmiş durumda.Bu durumdan ne diğer jüri arkadaşları, ne yapımcı ve moderatör Acun Ilıcalı, ne stüdyodaki seyirciler, ne de ekran başındaki izleyiciler rahatsız..

Beyazıt Öztürk’ü ekranda özleyenler O Ses Türkiye’deki esprili halleriyle onu ne kadar özlediklerini de fark etti. 13 Ekim tarihli programda da espriler yine havada uçuştu. Beyazıt Öztürk, stüdyoyu da ekran başındakileri de bir hayli güldürdü. Seda Sayan ise yarışmacılara verdiği öğütlerle dikkat çekti. Videodan o anlardan birisini izleyebilirsiniz.

Bugüne kadar Türkiye’de birçok güzel sesin keşfedilmesini sağlayan, gizli kalmış sesleri Türk halkıyla tanıştıran O Ses Türkiye bu sezon da sürprizlerle 13 Ekim Cumartesi akşamı da ekranda yer aldı.

Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ün jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye’nin yeni bölümünde başlıktaki sahneyi videodan izleyebilirsiniz….

Acun Ilıcalı haberleri için

beyazıt öztürk haberleri için