SON DAKİKA
8 Aralık 2022 23:07

SON HABERLER

Sefirin Kızı dizisinde Sancar ölmedi herkes onu biliyor ama bu işte bir tuhaflık var!

Televizyongazetesi.com/Detay – Star TV’de dün akşam 25. bölümüyle ekrana gelen Sefirin Kızı dizisi, adeta izleyiciyi şok eden bir final sahnesiyle kapandı. Yeni bölüm tanıtımından ise kimse bir şey anlayamadı. Kızının kalbinin durması ve hastanede ölüm kalım savaşı vermesinin ardından kendine gelen Sancar Efe, Nare ve kızı için en doğrusu neyse onu yapmaya karar verdi.

Alacakuş dediği Nare’sini özgür bırakan Sancar Efe, sonunda onunla ilgili tüm eleştirileri de boşa çıkaracak bir noktaya getirdi kendisini. Zira sosyal medyada Sancar’ın yaptıklarına izleyici kızmaya başlamış, Nare’yi metres yerine koyduran, onu özgür bırakmayan, baskılayan bir karakter olarak büyük eleştiri almıştı.

Hatta bu nedenle izleyici Nare’yi Gediz’e yakıştırmaya başlamış ve artık Sancar ve Nare aşkına inanmıyordu. Ancak senaristler akıllı bir manevra ile durumu değiştirdi. Bir aşk destanı üzerine kurulu olan dizinin eksenini yeniden rayına oturttular. Hatta Sancar’ın hayatını Nare için bitirmek istemesi bile ilginç bir gelişmeydi ama biraz fazla kaçtı sanki!

Bu arada son bölümde Kahraman ile işbirliği yapan, bir anda iyi niyetli halinden çıkıp kötülüklerin-kurnazlıkların baş kahramanı olan Gediz karakterinin dönüşümü, çok gerçekçi olmadığı gibi, resmen harcandı yorumlarını da yaptırdı. Sancar’ı, eski sevilen haline getirmek için Gediz’i değiştirdiler.

Şirketin başına geçmek için Kahraman ile anlaşan, ona buna şantaj yapan Gediz’in bir de Menekşe ile ittifak kurması ise bardağı taşırdı. Ancak izleyenleri bu hafta en çok dizinin son sahnesi etkiledi.

Sancar, kızının yaşadığı olay sonrasında Nare ve Melek’in İsviçre’ye gitmesine razı oldu. Onların Akın’ın olmadığı bir hayatta mutlu olmaları için katil olmayı bile göze aldı.

Nare’nin gitmekten vazgeçip havaalanından o uçuruma gidip Akın’ı kurtarmaya çalıştığı anlarda, kimsenin tahmin edemediği bir durum gelişti. Nare’yi tutup atlamakla tehdit eden Akın, hiç beklemediği bir durumla karşılaştı. Sancar, Alacakuşu uçsun diye kendisiyle birlikte Akın’ı uçuruma attı.

Tabii ki diziyi takip edenler, o uçurumdan Sancar’ın sağ kurtulacağını biliyor. Başrolü öldürme durumunun, hele de reytingleri bu kadar iyi giden bir dizide olmasına kimse imkan vermiyor. Akın’ın öldüğüne ise kesin gözüyle bakılıyor.

Ancak dizinin 26. bölüm tanıtımı kafaları karıştırdı. Nare’nin üzgün halleri, “Melek’e ben söyleyeceğim” sözleri, Halise Hanım’ın hali derken, “Sancar acaba öldü mü?” sorusunu sordurmaya çalışan bir durum söz konusu.

İzleyici tabii ki artık tecrübeli. Biliyor Sancar’ın ölmediğini ama başka bir şeylerin döndüğü de anlaşılıyor. Tahminler yapılıyor ama en çok, Akın’ın uçurumdan düşmesine neden olduğu ve böylelikle cinayetle suçlanacak olan Sancar’ı bir şekilde ölmüş gibi gösterdikleri şeklinde yorumlar daha çok yer alıyor sosyal medyada.

Sancar ağır yaralı ve hastaneye de götürülemiyor. Olayı kapatmaya çalışıyorlar gibi bir durum söz konusu. Öyle bir uçurumdan düşüp de evde nasıl iyileşir bir insan? Bu da başka bir soru…

Yanıtları yeni bölümde alacağız ama fragman fena halde kafaları karıştırdı.

İşte 26. bölüm fragmanı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler