SON DAKİKA
20 Nisan 2019 14:00

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz 34. Yeni Bölüm İlk Fragmanı İzle! Nefes, Vedat’ı bıçaklayacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 33. yeni bölümü 5 Aralık Çarşamba akşamı izleyicilerle atv ekranında buluştu. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Öykü Gürman’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü yine heyecanlı sahnelerle doluydu. Dizinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 34. bölümünden de ilk görüntüler izleyicilerle paylaşıldı.

Videodan 34. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz!

Mehmet Ali Nuroğlu’nun hayat verdiği Vedat, Nefes’e şöyle diyor: “Masal bitti. Artık uyan. Artık geldik yolun sonuna!
Burası son durak… Yaşayan hiç kimsenin memnun olmadığı, hiçbirimizin değiştiremeyeceği, hayatın katı gerçeklerine hoş geldin. Günaydın karıcığım…” Nefes bu sözleri dinlerken hiçbir tepki vermiyor. Elindeki bıçağı Vedat’ın göğsüne dayamış durumda. Acaba Nefes, Vedat’ı bıçaklayacak mı? 34. bölümden yeni sahneler twitter hesabında da paylaşıldı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki 33. bölümde neler yaşandı? Detaylar şöyle.

Karadeniz’e sığınan Tahir fırtınada kaybolur. Nefes, kaçırdığı tekneyle Tahir’in peşine düşer. Nefes Tahir’i bulabilecek mi yoksa Karadeniz sevdalarına mezar mı olacak?

Nazar, ailesini tercih edip Murat’a sırt çevirirken Murat ısrarcıdır. Körkütük sarhoş halde Nazar’ın kapısına dayanan Murat’a Nazar ne cevap verecek?

Tahir’den ayrı kalmaya dayanamayan Yiğit yataklara düşer. Tahir ve Nefes, Yiğit için seferber olurken Vedat ayrılık haberini almıştır. Nefes oğlu için çırpınırken, Vedat bu ayrılıktan nasıl faydalanacak?

Sen Anlat Karadeniz
Ben Anlatınca Deli diyorlar

Yapım – Sinegraf
Yapımcı – Osman Sınav
Yönetmen – Veli Çelik / Yusuf Ömer Sınav
Senaryo – Erkan Birgören
Oyuncular – Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Öykü Gürman(Asiye)

İlgili Haberler