SON DAKİKA
16 Haziran 2019 06:33

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz dizisinin oyuncusu evleniyor!

Televizyongazetesi/Detay – atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi, büyük ilgiyle izlenirken, oyuncular da izleyenler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor.

Pek çok ismin popüler olmasını sağlayan dizi, başroller dışında dizide yer alan pek çok oyuncuyu da ön plana çıkardı.

Dizinin sevilen karakterlerinden birisi olan Ali de onlar arasında. Komiser Ali’yi oynayan Temmuz Gürkan Karaca, Sen Anlat Karadeniz’le birlikte hayran kitlesini de büyüttü.

Unutma Beni, Beni Affet gibi günlük dizilerin yanı sıra Behzat Ç. dizisinde de rol almış olan Temmuz Gürkan Karaca, geçtiğimiz aylarda uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Zekiye Buğurcu’ya evlenme teklif etmişti.

Karaca, teklifini atv’de yayınlanan Dizi Tv programında herkesin gözü önünde yapmış ve “Bu mücadeleye benimle omuz verip ailem olur musun?” diye sormuştu. Zekiye Buğurcu da bu teklife “Evet” yanıtıyla karşılık vermişti.

Bu cevabın ardından ikilinin evlilik hazırlıkları başladı. Nisan ayında da nişanları yapıldı. Evlilik hazırlıklarının nasıl gittiği sorulan Temmuz Gürkan Karaca, “Çok güzel, çok keyifli, yorucu tabii ama sonu güzel olduğu için o giden yoldaki süreç de güzel geçiyor” diye konuştu.

Uzun süredir birlikte olan ikili, Nisan ayında nişanlandı. Düğün tarihleri ise henüz bilinmiyor!

Temmuz Gürkan Karaca kimdir?

1 Ocak 1987 tarihinde Afyon’da dünyaya geldi. Deniz Yıldızı dizisinde Atakan karakteri ile tanıdığımız yakışıklı oyuncu, Unutma beni dizisinde ise Ayhan karakteri ile izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Yine çok beğenilen bir polisiye dizi olan Behzat Ç dizisinde rol alan Temmuz Gürkan Karaca Ankara’da yaşamaktadır.

Çekimlerinin bir kısmı Ankara da yapılan Beni Affet dizisinde de rol alan Temmuz Gürkan Karaca, dizide Yiğit karakterini canlandırmıştır. Başarılı bir dizi oyuncusu olduğu kadar aynı zamanda iyi bir tiyatro oyuncusudur. Ankara Devlet Tiyatrosunda Devlet, Cerrah gibi tiyatro oyunlarında oynamıştır.

İlgili Haberler