Sen Anlat Karadeniz’in iki oyuncusu evleniyor! Setteki sürpriz evlilik teklifi ortaya çıktı!

14 Haziran 2018 Perşembe, 10:46
Sen Anlat Karadeniz’in iki oyuncusu evleniyor! Setteki sürpriz evlilik teklifi ortaya çıktı!
Televizyongazetesi/Analiz
Atv’nin dün akşam sezon finali yapan Sen Anlat Karadeniz dizisinin seti, bir evlenme teklifine sahne oldu.

Dizide Nuran ve İdris isimli evli bir çifti oynayan oyuncuların, gerçek hayatta da birlikte oldukları ortaya çıktı.

Sosyal medyada yayınlanan video ile, Sen Anlat Karadeniz’in çekimlerinin sürpriz bir evlilik teklifinin yapıldığı eğlenceli ve romantik anlara sahne olduğu görüldü.

Nuran’ı oynayan Senem Göktürk’e, İdris’i oynayan Emre Ön’ün diğer oyuncuların da olduğu ve dizi çekimlerinin sürdüğü bir anda sürpriz evlenme teklifi yaptığı görüldü.

Öykü Gürman ve Sinan Tuzcu’nun da olduğu o anlarda Saniye’yi oynayan Nurşim Demir’in esprili tavırları ise herkesi çok güldürdü.

İşte o anlar:

SENEM GÖKTÜRK KİMDİR?

1986 senesinde dünyaya gözlerini açan Senem Göktürk, İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kamera karşısına çıktığı ilk dizi Sen Anlata Karadeniz adlı dizi olmuştur. Nuran karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncunun babası Nevşehir’in Ürgüp ilçesindendir.

Kendisi de Nevşehir’de dünyaya gelmiş olan oyuncunun sevgilisi de oyunculuk ile meşguldür. Adı da Emre Ön. Annesi de Ürgüplü olan oyuncu sosyal medyada “Annem babam Ürgüplü ancak ben Karadenizliyim.” diyerek Karadeniz aşkını dile getirmiştir. 1,81 boyunda 57 kilo olan oyuncunun burcu da akrep burcudur.Sevgili Emre Ön ise yine aynı dizide yani Sen anlat Karadeniz dizisinde İdris karakterine hayat vermektedir. Senem Göktürk’ün canlandırdığı Nuran karakterinin eşidir. Kısaca Senem Göktürk dizide sevgilisi ile evli bir çifte hayat vermektedirler.

EMRE ÖN KİMDİR?

1985 yılında Ankarada dünyaya gözlerini açan oyuncu 1,85 boyunda ve 70 kilodur. Senem Göktürk ile sevgili olan oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisinde de sevgilisi ile evli bir çift olan Nuran&İdris çiftine hayat vermektedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Trabzon Devlet Tiyatrosunda çalışmaktadır. Aslan burcu olan oyuncu kamera karşısına Büyük Buluşma adlı dizi ile geçmiştir.

Bu dizinin ardından 2016 yılında “Emicem Hospital” adlı sinema yapımında yine Senem Göktürk ile beraber rol almıştır. Yer aldığı diğer yapımlar ise Ölümsüz Kahramanlar ve Köprü adlı yapımlardır. Emre Ön, sevgilisi Senem Göktürk ile beraber daha önce “Emicem Hospital” adlı sinema filminde de rol almıştır.

emre ön haberleri için

sen anlat karadeniz haberleri için