SON DAKİKA
30 Kasım 2022 02:43

SON HABERLER

Sen Çal Kapımı dizisinde Bige Önal’ı övenler, aynı zamanda Selin’den gıcık kapıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında Sen Çal Kapımı dizisinin ilk 20 bölümü yayınlandı. Güç değiştirmesinin ardından dün akşam da ekranda yer alan dizi, yine izleyicilerini memnun eden bir performans ortaya koydu. Eda ve Serkan arasındaki ilişki artık bir dönüm noktasında.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 21. yeni bölümünde Serkan, Eda’yı istemeye geliyor. Serkan, “Her şeye kabulüm. Aşkıma da yaptığım hatalara da. Hepsini kabullenmeye hazırım. Yeter ki sen bana inan” diyerek Eda’nın gönlünü kazanacak. Kız isteme sahnesinde evde gülümseten anlara şahit olacaksınız. Sen Çal Kapımı dizisinin 21. bölüm fragmanında önemli detaylar var. Videodan izleyebilirsiniz. Ancak bir başka dikkat çeken isim var ki, o da Bige Önal…

Aras Bulut İynemli ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Bige Önal, Sen Çal Kapımı dizisinde Selin karakterine hayat veriyor. Oyuncu, Bir Başkadır isimli Netflix dizisindeki Hayrünnisa karakteri ile de dikkatleri çekmişti.

Sen Çal Kapımı hayranları Bige Önal’ı gözlerine hayran… Dizi yayınlandığı her akşam Önal’ın gözlerini google’da sorgulayanlar artarken, sosyal medyada da konusu sıklıkla geçiyor. Önal’ın başarılı oyunculuğunu da öven hayranlar, Selin karakterine ise adete gıcık oluyor.

20.bölümden sonra sosyal medyaya düşen yorumlarda, “Şu Selin’in bugünkü bölümde yaptıklarını düşündükçe saçını başını yolasım geliyor” diyerek tepkilerini dile getirdi. Dizinin daha en başından itibaren Selin karakteri zaten izleyici tarafından pek de hoşlanılmayan birisiydi… Eda ile Serkan’ın arasına girince de tepkiler dinmek bilmedi.

“Artık Selin’in yaptıkları yeter” diyerek dizideki varlığını sorgulayan büyük bir izleyici grubu da var. Acnak Selin, dizinin aslında tadı – tuzu denilebilecek bir karakter. İzleyicilerin bu kadar gıcık olmasında Bige Önal’ın karakteri çok iyi canlandırması da yatıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler