SON DAKİKA
6 Şubat 2023 16:42

SON HABERLER

Sen Çal Kapımı dizisinde ilk kez bu kadar zor bir duruma düştü

Fox TV ekranında Çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı dizisinin 18. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Eda ve Serkan’ın hüzünlü onlarının devam edeceğini fragmanlarda görmüştük. Dizinin diğer detayları da ortaya çıktı. İşte 18. bölümde yaşanacaklarla ilgili tüm bilgiler:

Çatı katındaki çökmenin Serkan’ın hatası olduğu düşünülür. Serkan hayatında ilk kez böylesine zor bir durumda kalır. Herkes hatta kendisi bile çizimde yaptığı bir hata yüzünden bunların yaşandığını düşünürken Serkan’ın asla böyle bir dikkatsizlik yapmayacağına inanan tek bir kişi vardır: elbette Eda!

Serkan, çökmeden kaynaklı zararı gidermeye çalışırken Eda çizimlerdeki hatanın nasıl olduğunu çözmeye kararlıdır. Serkan’ın yeni bir eve çıkması Aydan’ı çok üzer, Eda’nın Aydan için muhteşem bir planı vardır. Bu sırada Ayfer, çiçekçiye gelen müşterinin aslında Efe’nin referansı ile değil Serkan sayesinde geldiğini öğrenir.

Eda Serkan’ın Selin’e olan davranışlarını yanlış yorumlar. Serkan kendisine uzak davranan Eda’nın peşine takılır ve onu üniversite kütüphanesinde bulur. Araları bozuk olsa bile birbirlerinden uzak kalamamaktadırlar. Gece boyunca birlikte vakit geçirirler.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler