SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 04:51

SON HABERLER

Şenay Devi haftalık burç yorumunda “Başak Burcu mükemmeliyetçi olmak adına hatalar yapabilir!” dedi

Ünlü astrolog Şenay Devi Youtube’daki Astrodeha köşesinde yaptığı burç yorumları ile özellikle astroloji meraklılarından yoğun ilgi görüyor. Bu hafta  gökyüzü burçlara hangi mesajları veriyor? Gezegenlerin hareketleri, Ay ve Güneşin durumu burcunuzu nasıl etkileyecek?  Şenay Devi, 18-24 Mart haftası burç yorumunda Başak burcu için şunları söyledi;

Sevgili Başaklar, bu hafta ne yaparsanız yapın işleriniz finansal ve işleyiş olarak istediğiniz hızda ilerlemeyebilir fakat mükemmeliyetçi olmak adına pek çok şeyi atlayıp kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz. Daha yapıcı bir yaklaşımla hareket etmeli detayların içerisinde kaybolmadan çözüme odaklanmalısınız. Hafta ortasından itibarem hedeflerinizi ve uzun vadeli düşüncelerinizi planlamak için iyi enerjiler söz konusu değerlendirmenizi tavsiye ederim. Planlarınız başarınızın anahtarı olacak.

Bu hafta sosyal ortamlarda dost ve arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bekar Başaklar yeni bir ilişkiye adım atarken evli ve ilişkisi devam eden Başaklar kırılan kalplerin şifalanacağı enerjiler ile karşı karşıyalar.

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler