SON DAKİKA
30 Ocak 2023 21:48

SON HABERLER

Seray Kaya sete köpeğini getirince olanlar oldu!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay-2012 yılından bu yana setlerde olan oyuncu Seray Kaya, Kadın isimli dizideki ‘Şirin’ karakteri ile büyük popülerlik sağlamıştı.

Oyuncu geçtiğimiz sezon, Fox TV’nin  Mahkum dizisinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu ile birlikte başrolde yer aldı. Ancak Seray Kaya diziye erken veda etti ve sonrasında da Bir Küçük Gün Işığı isimli diziyle ekrana geri dönüş yaptı.

ATV’de yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı’nda Berk Oktay ile birlikte başrolde yer alan oyuncu sete köpeği Pablo’yu da getirince ortaya çok güzel görüntüler çıktı.

Köpeğiyle karavan pozlarını instagram hesabında yayınlayan oyuncu fotoğrafların altına, “Ben sete gelirken birileri peşime takıldı” yazdı.

Hayvan sevgisi ile bilinen ve üç köpeği olan oyuncu geçtiğimiz günlerde bir köpeğinin ölüm acısıyla sarsılmıştı. Oyuncunun köpeğiyle verdiği karavan pozları takipçilerinden kısa sürede çok sayıda beğeni alırken fotoğraflara, Kaya’nın hayranları tarafından “Bu ne güzellik!” şeklinde yüzlerce yorum yapıldı.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinde ‘Elif’ karakterini başarıyla canlandıran ve performansıyla övgü dolu yorumlar alan Seray Kaya hayranlarının ilgisinden de son derece memnun.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler