SON DAKİKA
25 Haziran 2019 11:27

SON HABERLER

Şermin ortalığı karıştırıyor! – Bir Zamanlar Çukurova 16. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 16. bölümü 27 Aralık Perşembe günü izleyicilerle atv ekranında buluşacak. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı dizinin bu bölümünde hareketli sahneler yaşandı. Dizideki önemli anlar da youtube resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan 16. bölümden başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Peki 16. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar:

Çukurova’da kartlar yeniden karılıyor! Yılmaz’ın kendi elleriyle kurduğu Sanayi Odası’nın Başkanı kim olacak? Kuşaklardır Adanalı olan Demir Yaman mı yoksa İstanbul’dan gelen Yılmaz mı?

Züleyha yeni arabasıyla İstanbul’a mı kaçıyor?
Demir kendi elleriyle kendi kuyusunu mu kazıyor? Züleyha’ya aldığı, konağın dilinden düşmeyen araba, Züleyha’nın kaçış planının bir parçası mı olacak?
Gaffur’un bileti kesiliyor!

Sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini nasıl ödeyecek?

Uhuletle ve suhuletle, Yamanların Demir’ini bitirme operasyonlarına devam eden Fekeli ve Yılmaz’ın sıradaki planları ne?

Yeni karşılaşmalar, yine Çukurova’da olayların fitilini ateşleyecek.

Nefes kesen bölümleriyle ‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe ATV’de!

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” atv’de…

Yapım : Tims&B Productions
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen : Murat Saraçoğlu
Senaryo : Yıldız Tunç
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur, Kerem Alışık

İlgili Haberler