SON DAKİKA
3 Ekim 2022 20:44

SON HABERLER

Sevgili Geçmiş dizisiyle ilgili kafalar karışık!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İzmir’in Urla ilçesinde çekimlerine devam edilen Sevgili Geçmiş dizisinin arka planında büyük bir emek var.

25 Ekim Cuma günü izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak olan Sevgili Geçmiş dizisi heyecan ve merakla beklenmekte.

Birbirlerinden tamamen habersiz üç genç kadın bir gün birer mektup alır ve hayatları sonsuza kadar değişir.

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer alıyor.

Sevgili Geçmiş soluk soluğa izlenecek bir yapım. Dizinin yeni görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. İzleyiciler ise ekibe önemli bazı uyarılarda bulundu.

Bu uyarılardan en önemlisi dizinin aşk üçgenlerine boğulmaması. Ayrıca gerçek hayattan kopuk entrikalar olmaması isteniyor.

Çok başarılı isimlerin kadroda yer almasına rağmen dizinin hikayesinin zayıf kalma ihtimaline özellikle vurgu yapılmakta.

Cuma akşamları Hercai, Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid, Her Yerde Sen gibi farklı özelliklerdeki diziler yayınlanıyor.Sevgili Geçmiş bu dizilerin arasından sıyrılabilir ama senaryo hatalarının yaşanmaması, dizinin akıcı bir yapıya sahip olması, yan karakterlerin de güçlü tutulması şart.

Bir parantez de Seçkin Özdemir için… Sinan Malik karakteri ile ekrana dönüş yapacak olan oyuncu, diziler konusunda şanssızlıklar yaşadı. Bu sefer şeytanın bacağını kırmasını hayranları dört gözle bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler